GENEL ÖZELLİKLERİ

 • Yönetici, Öğretmen, Veli ve Öğrenci Girişi
 • Responsive Tasarım (PC, Tablet ve Mobil Uyumlu)
 • Tüm Kullanıcılara Özel Mesaj/Email/SMS Gönderme
 • Duyuru Etkinlik ve Takvim Özellikleri
 • Online Sınav Sistemi, Sınav Sonuçlarını Raporlama
 • Gün İçinde Yapılan Ders İçi Etkinlikleri Raporlama
 • Veliler İçin Ödeme Planı, Online Okul Taksiti Ödeme Sistemi (Kredi kartı yada Paypal)
 • Günlük Yoklama, Devamsızlık Raporu
 • Not Sistemi, Sınav Takvimi Oluşturma
Star Line

Mir Okul Yönetim Sistemi Nedir ?

Yeni Nesil Eğitim Platformu

Yazılım dünyasındaki her yeni teknolojik gelişme, insanlığı bir adım daha ileriye götürmektedir. Günümüzde en gelişmiş ülkeler, fiziksel insan gücü yerine, teknoloji ağırlıklı, çözüm odaklı hareket ederek başarılı olmuşlardır. Bu anafikirden hareketle, eğitim veren kurumlara yönelik teknolojik çözümler üretmek, firmamızın başlıca hedefleri arasında önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü; eğitim teknolojiyi, teknoloji de eğitimi geliştirir. Ülkemizde son yıllarda “öğrenci bilgi sistemi’’ adı altında eğitim sektörüne yönelik çeşitli çalışmalar yapılmıştır.

Mir Okul Yönetim Sistemi; Okul – veli – öğretmen ve öğrenci arasında, eğitimin en verimli şekilde uygulanması için uygun yetkilerle, güvenli ortamlarda son teknolojiyi kullanarak online iletişim ve maksimum düzeyde verim sağlamaktadır

Star Line

Veli Portalı

Velilere verilen özel kullanıcı girişiyle, veliler öğrencilerinin devamsızlıklarını, ödevlerini, sınav takvimini ve sınav notlarını, öğretmen ve rehberlik görüşme saatlerini, yemek listelerini, etüt saatlerini, servis bilgilerini kontrol etme imkânına sahip olur. Kurum idaresi ve öğretmenlerle mesaj/chat modülleri üzerinden hızlı ve kolay iletişim kurmasına olanak sağlar.
Öğrenci velileri
Öğrenciler

Öğrenci Portalı

Öğrenciler, eğitim süreçlerinde kullanılan eğitim dokümanlarına konu başlıklarına göre erişebilir, ilgili dokümanları kendi cihazına kayıt edebilir. İstediği ders için ilgili öğretmenine etüt talebinde bulunabilir. Öğretmen tarafından kendine atanmış ödevleri yaparak, ödev dosyasını öğretmene teslim edebilir. Kendisine atanmış sınavları cevaplayarak, başarı puanını görebilir. Online sınav ve ölçme değerlendirme süreçleri ile derslerdeki gelişim durumunu gözlemleyerek, derslerdeki konu eks ikliklerini tespit edebilir. Okul yönetimi ve öğretmenleri ile online olarak iletişim kurabilir.

Öğretmen Portalı

Öğretmenlerin; öğrenci, veli ve okul yönetimiyle kolay koordine olmasını ve iletişim kurmasını sağlayan ideaLearn, online olarak eğitim süreçlerine devam edilmesine olanak sağlamaktadır. Öğretmenler kendilerine ait portal üzerinden; ödev, etüt, içerik, sınav, etkinlik düzenleyebilir ve öğrencilerle paylaşabilir. Veli ile iletişim kurmak için chat ve mesaj modülünün yanısıra görüşme saatleri tanımlayarak, veli ile yüz yüze görüşmek için randevulaşabilir. Rehberlik modülü ile öğrenci hakkındaki görüş ve düşüncelerini paylaşarak öğrencinin gelişimine katkı sağlayabilmektedir.
Öğretmen portalı
Okul Yönetimi

Yönetici Portalı

Kurum idaresi, veli-öğrenci ve öğretmenleriyle paylaşmak istedikleri dinamik bilgileri kurum yönetim panelinden ekleme ve düzenleme (güncelleme) imkânına sahiptir. Ders programı, etkinlikler, sınavlar, öğretmen görüşme saatleri, etüt programları, istatistik ve raporlama gibi 30’a yakın modülü içerisinde barındıran yönetici portali, öğrencilere ve öğretmenlere kullanımı kolay ve paylaşımı sürekli kılan bir eğitim sistemi sunarak memnuniyeti artırma ve farklılık yaratma niteliğiyle ön plana çıkmaktadır.

FİYATLANDIRMA

EKO PAKET

Yıllık Kullanım

1.500 TL

 • 100 Öğrenciye Kadar
 • 7/24 Destek

PRO PAKET

Yıllık Kullanım

2.000 TL

 • 100-250 Öğrenci
 • 7/24 Destek

ULTRA PAKET

Yıllık Kullanım

3.000 TL

 • 250-500 Öğrenci
 • 7/24 Destek

İLETİŞİM BİLGİLERİ

google plus
google plus
google plus

Adres:

Eti İş Merkezi- Mürselpaşa bulvarı 1265 Sokak No:10 D:6 Konak / İzmir

Telefon 1:

WhatsApp:

Endüstriyel çamaşırhane yazılımı Çamaşırhane yönetim yazılımı Barkodlu çamaşırhane çözümü