ellC

eLLC Metodu Nedir ?

Yüzmeyi öğrenmek istiyorsan suya girmen gerekir. Yabancı dil öğrenmekte aynen böyledir.

Nasıl ki yüzme ile ilgili bilgilere sahip olmak, yüzebilmek için yeterli değil ise yabancı dil öğreniminde de sadece gramer ve kelime bilgisi yeterli değildir, o dilde pratik yapmak zorunludur

ellC


"Sadece okumak yada sadece dinlemek yetmez, o dilde düşünmelisin."

ellC

Çünkü, düşünme ve konuşma aynı sistemin parçalarıdır. Bir bütünün parçaları arasında uyum olmazsa, sistemde problem yaşanır. Yani düşünme dili ile konuşma dili aynı olmalıdır.

eLLC Sistem ile ilk dersten itibaren anadil desteği olmadan, öğrendiğiniz dil ile düşünüp konuşmaya başladığınızı farkedeceksiniz.


Peki Ana Dil Desteği Olmadan, Dil Öğrenmek Mümkün mü ?

eLLC Sistem ile Mümkün

 

Özenle hazırlanmış eğitim sistemimiz ile, önce size basit kelimeleri öğreteceğiz, daha sonra bu kelimeler, cümlelere daha sonrada konuşmalara dönüşecek. Şimdi Portekizce bir kaç kelime öğrenmeye ne dersiniz ?

Örnek öğrenme sürecinde de görüldüğü gibi önce kelime ve ifadeler tanıtıldı, daha sonra öğrendiğiniz kelimeleri kullanarak cümle kuruldu, anlamını öğrendiğiniz kelimeler yardımı ile bilmediğiniz kelimeleri keşfetmeniz sağlandı, Hemde Kelimelerin Türkçe Çevirisi Olmadan

Yapılan Bir Araştırmaya Göre

ellC

İnsan sesleri ve onlar ile ilişkili renk, koku, duyguların hepsi biz farkında olmadan zihnimize kaydedilmektedir. Beyin bu veriler üzerinde "aynı"," farklı", "...öyleyse…’ mantığını kullanarak duyduğu seslerden oluşan sistemi, yani dilin şifresini çözer. Bir süre sonra bize söylenenleri anlamaya, sonra da konuşmaya başlarız. eLLC Sistemde de eğitim bu süreçleri takip ederek ilerler.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

google plus
google plus
google plus

Adres:

Eti İş Merkezi- Mürselpaşa bulvarı 1265 Sokak No:10 D:6 Konak / İzmir

Telefon 1:

WhatsApp:

Toptan salamura yaprak whosale canned grape leaf nikadu